• Odnowiony
2 sztuk SC/APC-SC/Włókna APC Patchcord-SM (9/125) G652D, g657A1 lub G657A2-10m lub 20 m-3.0mm Kabel/Zworka

2 sztuk SC/APC-SC/Włókna APC Patchcord-SM (9/125) G652D, g657A1 lub G657A2-10m lub 20 m-3.0mm Kabel/Zworka

Buyers rating:
€ 9.97

Number

1 opis Patch cord światłowodowy i pigtail może połączyć się z różnych rodzajów złącza takich jak ST, FC, SC, LC lub MU. Z wysokiej jakości ceramiczne ferrule, to ma dobrą zgodność i niskie Straty Wstawiania. I to jest szeroko stosowany w Sieci Telekomunikacyjnych, Transmisji Danych, sprzęt do badań i LAN CATV itp.   2 funkcja Niskie straty wstawiania i powrót refleksji loss Dobra zamienności Dobra Trwałość Wysoka stabilność temperatury. Wysoka Jakość Standard PC/UPC/APC Polerowanie Standard : IEC Klasy B    3 Parametry optyczne Pozycja APC Badania Długości Fali (nm)1310 i 1550 Straty wstawiania max (d B)0.25 Straty powrotu (d B)60 43 D Specyfikacje : Pozycja APC Φ2. 5mm Promień Curve (mm)5-12 Apex Przesunięcie (um)≤50 Włókna Wysokość (nm)0-0.5 Polerowanie Kąt (°)8±0. 3 5 aplikacji Światłowodowy komunikacji systemu; Światłowodowe dostępu sieci; CATV Światłowody transmisji danych Światłowodowe Urządzeń Testowych Jak wybrać włókna typu ITU-T jednomodowy Standardów(Powszechnie stosowane w usługodawcy sieci) ITU-T Standardowy ISO/IEC Standardowy Zginania Straty Promień Zginania Straty (Utrata Max/turn @ 1550 nm) Nominalna Tryb Pola @ 1310 nm Komentarze G652.D OS2 30mm 0.001 d B (0.1 d B @ 100 Okazuje) 8.6-9.2 "Standard" Jednomodowy G657.A1 OS2 10mm 0.75d B 8.6-9.2 G652.D Zgodny "Bend-Niewrażliwe" Jednomodowy G657.A2 OS2 7.5mm 0.5d B 8.6-9.2 G652.D Zgodny "Bend-Niewrażliwe" Jednomodowy G657.B3 Nie-zgodność (chromatyczna dyspersji, niskie wody szczyt) 5mm 0.15d B 8.6-9.2 G652.D Zgodny "Bend-Niewrażliwe" Jednomodowy G652 D i G657 A2 dane odnoszą się do szkła i budowa kabla światłowodu i są na ogół włókna z wybór w światłowód patch prowadzi do jednomodowy systemów.W G652 D włókna Tryb Pola Średnica wynosi 10.4 & micro; m @ 1550nm.G652 D włókna zapewnić marginally niższa utraty transmisji,, która jest lepiej w ułatwiając długodystansowych komunikacji linki (do i większa niż 100 km).Jednak, G652 D włókna mają ograniczone zginania odporność.G657 A2 włókna są wykorzystywane w zaawansowanych dostępu kabel instalacji sieci, gdzie wyższa zginania odporność jest wymagane dla mniejszych kabel łączenia doły i pozwala również na kabel i sprzętu miniaturisation.G657 A2 włókna są w pełni kompatybilny z G652 D włókien.

Więcej danych

Kolor:
G652D-10m-Yellow, G652D-20m-Yellow, G657A1-10m-Yellow, G657A1-20m-Yellow, G657A2-10m-White, G657A2-20m-White
Kompatybilny:
Intel,Huawei,Przejście Sieci,Alcatel-lucent,Planet,Tp-link,Ekstremalne,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,Aruba,Odlewnia,Ubiquiti,Mikrotik,Hp,Enterasys,Netgear,Zyxel,Trendnet,IBM,F5 Networks,H3c,Dostosowane Marki,Avago,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Otwarty Wyłącznik,Ciena,Finisar,Juniper,Linksys,Smc,Allied,D-link
Rozmiar:
10m or 20m
Długość produktu:
1 m
Nazwa marki:
CICVCHC
Włókna Typu:
Tryb pojedynczego
Typ złącza:
SC/APC
Numer modelu:
SC/APC-SC/APC-1
Connector:
SC/APC
Cable Size:
3.0mm
Buffer Material:
PVC
Optical Fiber Type:
Single Mode (9/125) G652D, G657A1 or G657A2
Cable Color:
Yellow or White
Length:
10m or 20m
Packing:
2pcs per big poly bag

Bestsellers

20 sztuk/partii Darmowa Wysyłka L925B Światłowodowe Szybkie Złącze do Spadek Kablowa Nagie Dostaw Optical Fiber Mechaniczne Splice KELUSHI
  • Odnowiony
Klasyfikacja kupujących:

20 sztuk/partii Darmowa Wysyłka L925B Światłowodowe Szybkie Złącze do Spadek Kablowa Nagie Dostaw Optical Fiber Mechaniczne Splice KELUSHI

20 sztuk / partii Darmowa Wysyłka L925 B Światłowodowe Szybkie Złącze do Spadek Kablowa Nagie Dostaw Optical Fiber Mechaniczne Splice KELUSHI Specjalne hurtowa włókna zimno sub mechaniczne zimno wspólne z L925b ogólne rodzaj gołe włókno szybkiego zimno sub L925b zimno połączenia Nazwa produktu : Optical fiber zimno sub Zastosowanie : Gołe włókno optyczne spawów dokująca Zakres : Średnica 0.25mm lub 0.90mm włókna Wymagane narzędzia : Światłowód kuter, Miller Tong, powłoka rozbiórki urządzenia, alkohol, cottonetc.Dane techniczne : 5 / box produkt 100% obiektów sfotografowany, aby zapewnić, że pojawi się sam rodzaj i zdjęcia, proszę mieć pewność, aby kupić! USB pyłoszczelna pokrywa Szybkiego chłodzenia sub Typ jednostki : Lot (5 części / partia) Waga opakowania : 0.045 kg (0.10lb.) 1 ...

€ 19.45
FTTH kabli drutu/powłoka clauss model ML-2 bufor światłowody stripper
  • Odnowiony
Klasyfikacja kupujących:

FTTH kabli drutu/powłoka clauss model ML-2 bufor światłowody stripper

ze względu na rynki pokryte drutu liczne, producentów kabli, proces produkcyjny jest również inna więc to będzie niewielką część z rozbiórki spadek, nie przypadek z otwarcia mecz, i to sytuacja jest na pewno nie problemy z jakością produktu, niniejszym oświadczam! kiedy wysłane, będziemy korzystać z sklep spadek kablowa badania są normalne przed dostawą...

€ 10.83
4 sztuk Fujikura CT-30/CT-30A optical fiber cleaver
  • Odnowiony
Klasyfikacja kupujących:

4 sztuk Fujikura CT-30/CT-30A optical fiber cleaver

Fujikura CT30 / CT30 A optical fiber cleaver CT30 Tasak jest kompatybilny ze wszystkimi Fujikura fuzji splicers Zaprojektowany dla doskonałą przenośność, w CT30 jest równie w domu w łączenie van lub w wiadro ciężarówka i jest idealny dla FTTX zastosowania...

€ 229.35
Podłużna Otwarcie Włókien Kabla Światłowodowego Striptizerka Kabel Slitter Nóż Płaszcza SI-01 + Narzędzia Tnące Do Cięcia Miedzi Rura Aluminiowa
  • Odnowiony
Klasyfikacja kupujących:

Podłużna Otwarcie Włókien Kabla Światłowodowego Striptizerka Kabel Slitter Nóż Płaszcza SI-01 + Narzędzia Tnące Do Cięcia Miedzi Rura Aluminiowa

długość (Striptizerka) : 200mmWaga netto : 418gPackd Waga : 684gmateriał : Kirsite / elastyczna ze staliOpis produktu1 W Zależności Od typu lub średnica przewodu kabla światłowodowego, użytkownik może wybrać narzędzie do usuwania NO.2 φ1225mm.2., Aby wytrzymać i dokręcić po kabla światłowodowego lub kabel mają tkane do Ma Hua wzór po drugim końcu liny stalowe w skrzynka narzędziowa,, a drugi koniec liny stalowe jest zawieszony na hak na inżynierii pojazdów lub słupie (schemat 1).3...

€ 26.00 29.08
Optical Fiber Cleaver, Automatyczne Ostrze Obrót Cleavers 250um-900um 12 Pozycji Ostrze Zimno Połączenie Narzędzie FTTH
  • Odnowiony
Klasyfikacja kupujących:

Optical Fiber Cleaver, Automatyczne Ostrze Obrót Cleavers 250um-900um 12 Pozycji Ostrze Zimno Połączenie Narzędzie FTTH

Precyzja Automatyczne Ostrze Obrót Cleavers może cleave albo wstążka lub pojedyncze kabel światłowodowy zapewniając precyzyjną jakości Cechy : 1 do 12Włókien Wstążka Tasak z Automatycznym Ostrze Obrót Idealny Tasak Projekt dla Mechaniczne Złącza Idealny Tasak do Wysokiej Głośności Precyzja Cleaving Zastosowań w Każdym Środowisku Kompatybilny ze Wszystkimi Sumitomo Elektryczny Fuzji Splicers Wykonany z wysokiej jakości metalu, Mocne i trwałe w użyciu...

€ 21.60
Darmowa Wysyłka 5 sztuk/partia 2.0mm 3 Metrów 9/125 SM Duplex LC/UPC SC/UPC LC-SC Włókna Kabel Patch Cord światłowodowy Zworka
  • Odnowiony
Klasyfikacja kupujących:

Darmowa Wysyłka 5 sztuk/partia 2.0mm 3 Metrów 9/125 SM Duplex LC/UPC SC/UPC LC-SC Włókna Kabel Patch Cord światłowodowy Zworka

darmowa Wysyłka 5 sztuk / partia 2.0mm 3 Metrów 9 / 125 SM Duplex LC / UPC SC / UPC LCSC Włókna Kabel Patch Cord światłowodowy Zworka cechy : Low insertion i back refleksji loss dobra zamienności dobra trwałość wysoka stabilność temperatury standardowy : Telcordia GR326CORE zastosowania : CATV; Aktywny wypowiedzenie urządzenia; sieci telekomunikacyjnych; Metro; Local Area Networks; przetwarzanie danych sieci; sprzęt do badań; założenie instalacji; Wide Area Networks; specyfikacja : parametr jednostka FC, SC, LC / Opancerzony kabel patch włókna ST, MU MTRJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC wstawiania strat (typowy) d B ≤0...

€ 14.54
FTTH GPON ONT ONU z pojedyncze Port Lan stosuje się do FTTH tryby, Termina Gpon ONU
  • Odnowiony
Klasyfikacja kupujących:

FTTH GPON ONT ONU z pojedyncze Port Lan stosuje się do FTTH tryby, Termina Gpon ONU

FTTH GPON ONT ONU z pojedyncze Port Lan stosuje się do FTTH tryby, Termina Gpon ONUUwaga : proszę zostawić nam wiadomość z zamówieniem, o której zasilacz, które potrzebujesz, mamy Wielka brytania, usa,    AU, standardów ue dla twojego wyboru, w przeciwnym razie, wyślemy według nabywców kraju...

€ 14.96
10/100 m * SC Światłowody Media Converter 1 CH 4 CH * RJ45 Konwerter 1 CH Netlink * * RJ45 Transceiver Światłowodowy SC 1 CH 1 Para
  • Odnowiony
Klasyfikacja kupujących:

10/100 m * SC Światłowody Media Converter 1 CH 4 CH * RJ45 Konwerter 1 CH Netlink * * RJ45 Transceiver Światłowodowy SC 1 CH 1 Para

   10 / 100 Mbps fast Ethernet adaptacyjne transceivery światłowodowe (znany również jako fotoelektryczny media konwertery), zbudowany cztery 10 M / 100 Mbps przełącznik może być cztery niezależne 10 BaseT adaptacyjne i 100 BaseTX skrętka konwersji sygnałów elektrycznych i 100 BaseFX sygnał optyczny...

€ 27.41